Wil jij deze zomer het maximale uit jouw smartphone halen? Of ben je benieuwd naar de mogelijkheden van Artificial Intelligence en wil je populaire AI-programma's live in actie zien? Dan zijn de workshops in Den Helder precies wat je zoekt! Ook tijdens de zomervakantie.
Smartphone fotografie in Hortus Overzee en De Nollen
Iedereen wil mooie foto’s maken met een Android- of iPhone, maar niet iedereen is even handig met al die functies. Want weet jij precies hoe de PRO-stand werkt op jouw smartphone? En waarom je met veel licht, extra licht moet toevoegen? Dit en nog heel veel meer praktijktips ga je zelf uitproberen tijdens de workshops van Fred van Eck.
De workshop worden o.a. gegeven in Hortus Overzee, de Broekerveiling, het sfeervolle Zuiderzeemuseum en het unieke Nollenproject. Tijdens deze workshops leer je niet alleen de essentiële technieken zoals belichting, scherpstellen en compositie, je gaat er ook meteen zelf mee aan de slag, met jouw eigen toestel. En vergeet niet: het is ook gewoon ontzettend gezellig! Twijfel je nog? Lees dan de enthousiaste reviews van eerdere deelnemers. Naar de workshops.
Aan de slag met AI
Vanaf september starten ook de nieuwe workshops met AI. Je gaat zelf aan de slag met diverse programma’s achter je eigen laptop. Wat kan je ermee in je dagelijks leven? Waar moet je op letten? En hoe zit het met jouw privacy? Ook deze vragen komen uitgebreid aan bod. Bovendien zie je live hoe krachtige tools als ChatGPT, Gemini, Claude, NotebookLM en Suno echt werken. Na afloop ga je naar huis met concrete kennis en kan je direct zelfstandig verder. Lees de informatie online.
Alle informatie, workshop datums en aanmelden: www.eckkies.nl

24.1 ℃























































